ZUŠ aktuálně a prakticky - on-line kulatý stůl

Místo konání akce: On-line setkání
Typ akce: On-line seminář
Cena za osobu: 1 900,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 18.05.2021 od 9:00 do 12:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky
Lze hradit ze šablon: Ne

Víc hlav víc ví! Možnosti setkávání jsou teď omezené, přitom víme, jak moc důležité je mít možnost probrat každodenní drobné i větší výzvy, se kterými se při vedení ZUŠ setkáváte.

Nabízíme Vám on-line setkání se zkušeným ředitelem ZUŠ Lubošem Lisnerem, na němž dáme všem Vašim tématům prostor a zprostředkujeme Vám tak pomoc ke svépomoci a k vzájemným konzultacím.

Setkání bude moderovat Irena Trojanová.

témata

Pro inspiraci přinášíme pár témat, o která jste si již sami napsali a která můžeme probrat. Oceníme, když nám dáte svá témata vědět dopředu, abychom se mohli alespoň na část z nich připravit:

  • Různé přístupy k řešení přímé a nepřímé pedagogické činnosti.
  • Jak se popasovat s počtem hodin daným ve smlouvě? Jak je naplnit?
  • Jak teď řešíte přihlašování žáků ke studiu?
  • Jak vypracovat plán DVPP?
  • A mnoho dalších...

Nechceme se příliš zabývat didaktikou při distanční výuce, dlouhodobou vizí apod., protože tomu se věnují jiné platformy. Zároveň upozorňujeme, že v žádném případě nemám ambice suplovat právní poradnu, spíše chceme poskytnout prostor pro vzájemné konzultace.

ON-LINE fotmát

Setkání proběhne online v prostředí Google Meet, není třeba nic stahovat, nic instalovat, prostředí je velmi intuitivní a v češtině. Před setkáním obdržíte odkaz, který Vás vyzve, abyste se přihlásili pod svým Google (nebo účtem na Gmailu). Je to opravdu jednoduché, ale jsme připraveni Vám se vším pomoci.

Abychom zachovali co největší interaktivitu setkání, doporučujeme se připojit z počítače, který má k dispozici mikrofon kameru.

KOMU JE setkání URČENo?

Setkání je určeno především vedoucím pracovníkům ZUŠ. 

ODBORNÍK NA PROBLEMATIKU ZUŠ

Irena TrojanováLuboš Lisner

Je ředitelem ZUŠ v Praze, má zkušenosti také jako školní inspektor pro umělecké školství a jako manažer projektu Podpora ZUŠ, zabývá se metodami nedirektivní podpory profesního rozvoje učitelů, je zkušeným lektorem a mentorem, podporuje koučovací přístup ve školním prostředí. 

 

moderátorka

Irena TrojanováIrena Trojanová

Je ředitelkou velké ZŠ v Praze, řadu let vyučovala v Centru školského managementu PedF UK v Praze, dlouhodobě se zaměřuje na vedení lidí ve školách a školských zařízeních. Autorka celé řady publikací na téma školský management, např. Ředitel a střední management školy, Průvodce pro ředitele a střední management ZŠ a SŠ, Zástupce ředitele aneb Život mezi mlýnskými kameny, Personalistika v řízení školy, Vedení ve školách a školských zařízeních, Sebeřízení vedoucího pracovníka ve školství.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20