Školní družiny - tisíc věcí, co nás trápí ON-LINE KULATÝ STŮL

Místo konání akce: On-line setkání
Typ akce: On-line seminář
Cena za osobu: 1 500,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 13.06.2022 od 9:00 do 12:00
Počet hodin: 4
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky
Lze hradit ze šablon: Ne

Víc hlav víc ví! Dlouho jsme neměli možnost se setkávat a řešit o přestávkách běžných seminářů takové ty každodenní drobnosti z provozu družiny, přitom víme, že tato drobná sdílení jsou velmi užitečná a často tímto způsobem získáte inspiraci pro řešení všech možných situací.

Zkušená lektorka a ředitelka školy Irena Trojanová bude společně se svou zástupkyní pro školní družinu moderovat a zodpovídat Vaše dotazy, dáme prostor Vašim tématům a zprostředkujeme Vám tak pomoc ke svépomoci a k vzájemným konzultacím.

témata

Pro inspiraci přinášíme pár témat, o která jste si již sami napsali a která můžeme probrat. Oceníme, když nám dáte svá témata vědět dopředu, abychom se mohli alespoň na část z nich připravit:

 • Kroužky ŠD
 • Organizace oddělení ke konci doby ŠD
 • Nastavení kontrolní činnosti
 • Plán akcí ŠD
 • Spolupráce s třídními učiteli
 • Organizace vyzvedávání dětí ze ŠD
 • A mnoho dalších...

Upozorňujeme, že v žádném případě nemám ambice suplovat právní poradnu, spíše chceme poskytnout prostor pro vzájemné konzultace, pomoc ke svépomoci.

ON-LINE fotmát

Setkání proběhne online v prostředí Google Meet, není třeba nic stahovat, nic instalovat, prostředí je velmi intuitivní a v češtině. Před setkáním obdržíte odkaz, který Vás vyzve, abyste se přihlásili pod svým Google (nebo účtem na Gmailu). Je to opravdu jednoduché, ale jsme připraveni Vám se vším pomoci.

Abychom zachovali co největší interaktivitu setkání, doporučujeme se připojit z počítače, který má k dispozici mikrofon kameru.

KOMU JE setkání URČENo?

Setkání je určeno především vedoucím vychovatelům školních družin

moderátorka

Irena TrojanováIrena Trojanová

Je ředitelkou velké ZŠ v Praze, řadu let vyučovala v Centru školského managementu PedF UK v Praze a jako lektorka se velmi ochotně dělí o své zkušenosti s vedením lidí ve školách a školských zařízeních. Za vším, co na jejích seminářích zaznívá, je jasně vidět osobní zkušenost a praxe. Díky tomu se i Vám bude dařit lépe se vyhýbat různým manažerským slepým uličkám. Ukáže Vám, jak řídit školu efektivně, s lehkostí a radostí. http://www.irenatrojanova.cz/

Náš rozhovor s Irenou Trojanovou naleznete ZDE.

 

 

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.
 • dotaz

  Rozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Dobrý den, vyplnila jsem již přihlášku na první termín, který byl nakonec obsazen. Mám svou přihlášku vyplnit znovu nebo platí ta první. Děkuji Dana Malá

  Reagovat26.05.2022 15:12 od Dana Malá
  • Re: dotaz

   Dobrý den, paní Malá,

   Vaši registraci mezi účastníky ani náhradníky na 1. termín 9. června nevidím, proto prosím vyplňte registrační formulář na tento termín 13. června. Obratem Vám přijde potvrzení o registraci a faktura.

   Přeji Vám hezký den

   Dita Olchavová

   Reagovat26.05.2022 16:20 od Dita Olchavová (správce)


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20