Vánoční speciál: Čerstvé novinky v literatuře pro děti - ON-LINE SEMINÁŘ

Místo konání akce: On-line seminář
Typ akce: On-line seminář
Cena za osobu: 900,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 08.12.2021 od 12:30 do 15:30
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky
Lze hradit ze šablon: Ne

Zastáváme názor, že pod vánoční stromeček patří nejen ponožky, ale neměla by tam chybět ani kniha. Petra Schwarzová Žallmannová Vám představí novinky roku 2021, které by podle ní mohly dětem pod stromečkem udělat radost, a které zároveň splňují její přísná kritéria kvalitní knihy s ohledem na kvalitu jazyka, překladu, ilustrace, příběhu apod.

Věkově tentokrát výjimečně zabrouzdáme do všech věkových kategorií od začínajících čtenářů po young adults, věříme, že načerpáte dostatek inspirace pro last minute Ježíška. ;-)

ONLINE SEMINÁŘ

Seminář proběhne v prostředí Google Meet, není třeba nic stahovat, nic instalovat, prostředí je velmi intuitivní a v češtině. Před seminářem obdržíte odkaz na seminář, který Vás vyzve, abyste se přihlásili pod svým Google (nebo účtem na Gmailu). Je to opravdu jednoduché, ale jsme připraveni Vám se vším pomoci.

Je velkou výhodou, pokud se můžete přihlásit z počítače, který má mikrofon a kameru, pokud je nemáte, není to nutně překážka, seminář lze absolvovat i jen jako posluchač a své dotazy či reakce psát na chat.

LEKTORKA

Petra ŽallmannováPetra Schwarzová Žallmannová

Je recenzentkou dětské literatury pro časopisy Tvar a on-line literární magazíny Veranda a Mravenčí chůva. Dětskou literaturou žije – domácí knihovna jí praská ve švech, trasu svých dovolených plánuje podle vyhlášených knihkupectví a antikvariátů, o vánoční špičce chodí vypomáhat do knihkupectví, aby byla s knížkami co nejvíce v kontaktu. Věří, že pro každého školáka někde čeká knížka, která ho nadchne, a je otázkou její osobní cti najít mu ji.
 

AKREDITACE

Školení je akreditováno MŠMT pod č. MSMT- 7926/2021-6-220, Moderní literatura pro děti - webinář

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20