Studium k rozšíření odborné kvalifikace - písemná a ústní komunikace - 1. semestr

Místo konání akce: Praha, KOA a VOŠE, Kollárova 5/271, Praha
Typ akce: Cyklus seminářů
Cena za osobu: 12 000,- Kč vč. DPH
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 13.09.2019 od 12:00 do 18:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky
Lze hradit ze šablon: Ne

Od všech absolventů středních škol se automaticky očekává, že umí napsat e-mail, žádost, obchodní dopis, že umí naformátovat dokument a také že umí mluvit tak, aby posluchači pochopili, proč se mluví a o čem. 

Zrovna tak se často automaticky očekává, že to všechno učitelé umí své žáky dobře naučit. Ale skloubit učitelské dovednosti s potřebami současné praxe není tak jednoduché, jako to na první pohled vypadá.

Pokud máte chuť učit své žáky dovednostem, které jim usnadní profesní kariéru, a pokud máte chuť učit je to moderně a prakticky, přihlaste se ke studiu, které rozšíří nejen Vaši odbornou kvalifikaci, ale také Vaše pedagogicko-didaktické obzory.

Studium respektuje § 6 vyhlášky 317/2005 Sb., o dalším vzdělávání pedagogických pracovníků, akreditační komisi a kariérním systému pedagogických pracovníků. V souladu s touto vyhláškou realizuje studium v rámci celoživotního vzdělávání Soukromá vysoká škola ekonomická Znojmo ve spolupráci s Karlínskou obchodní akademií a vyšší odbornou školou, Praha.

STUDIUM

 • Zahájení – září 2019
 • Ukončení – červenec 2020
 • Rozsah – dva semestry + týdenní letní soustředění
 • Místo – Karlínská obchodní akademie a vyšší odborná škola ekonomická, Praha – Karlín 
 • Konzultační dny – 8 pátků za semestr 
 • Cena – 12 000 Kč za semestr

CO STUDIEM ZÍSKÁTE

Certifikát, podepsaný rektorkou SVŠE, o rozšíření odborné kvalifikace.

Především ale získáte odborné a didaktické vědomosti a dovednosti, které potřebujete k výuce psaní na počítači, obchodní korespondence, ústní komunikace a společenské etikety pro úředníky. Zdokonalíte se v elektronické komunikaci, v práci s počítačem, typografii, pravopise a stylistice, naučíte se využívat znalostí psychologických aspektů písemné a ústní komunikace. Zkrátka, zamilujete se! Písemná a ústní komunikace totiž není jenom obyčejný vyučovací předmět smiley.

LEKTOŘI

Jana Olchavová

Autorka učebních textů a pomůcek pro výuku administrativních předmětů, učila na obchodní akademii a gymnáziu žáky obchodní korespondenci, písemnou a ústní komunikaci, společenskou etiketu a psychologii a češtinu. Lektorka pravopisu a stylistiky v úředních dokumentech v národních a nadnárodních korporacích a úřadech.

Pavlína Palová

Zkušená lektorka a učitelka administrativních a ekonomických předmětů na obchodní akademii, autorka pracovních a učebních textů pro obchodní korespondenci, fiktivní firmy a reálné žákovské firmy. 

Petr Hais

Učitel informatiky a administrativních předmětů na obchodní akademii, mnohonásobný mistr světa a republiky v psaní na klávesnici a zpracování textu.

Jiří Černý

Vystudoval právo na Karlově univerzitě, učí právo na obchodní akademii.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.
 • Rozšiřující studium písemné a ústní komunikace

  Rozbalit (reakcí: 1)Sbalit (reakcí: 1)

  Dobrý den,

  v současné době hledám pro naší učitelku ekonomických předmětů rozšiřující studium PEK. Narazila jsem na vaši nabídku z roku 2019. Mohu se zeptat, zda-li počítáte s otevřením kurzu i od září 2023?
  Děkuji
  Tarantová, Soukromá obchodní akademie Sokolov

  Reagovat20.04.2023 11:16 od Jitka Tarantová
  • Re: Rozšiřující studium písemné a ústní komunikace

   Dobrý den, paní Tarantová,

   zatím nemáme v úmyslu studium na podzim otevřít, pokud by se situac změnila, což vůbec nevylučuji, určitě se Vám ozveme.

   Přeji pěkný den

   Jana Olchavová

    

   Reagovat20.04.2023 12:16 od Dita Olchavová (správce)


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20