Kazuistický den s Karlou Maříkovou - Co pomáhá, když míváme pocit, že dáváme víc, než dostáváme - ON-LINE SETKÁNÍ

Místo konání akce: On-line seminář
Typ akce: On-line seminář
Cena za osobu: 1 200,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 15.09.2021 od 11:00 do 15:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky
Lze hradit ze šablon: Ne

SDÍLENÍ – PODPORA – INSPIRACE – ODBORNÉ VEDENÍ

Sejdeme se nad Vašimi vlastními případovými situacemi (kazuistikami), nebo můžete jen tak poslouchat a nechat se inspirovat druhými. Zkušená lektorka, supervizorka a psychoterapeutka Karla Maříková dokáže vytvořit i v on-line prostředí atmosféru bezpečí, klidu, vzájemnosti a souznění. Pozorně naslouchá, vypráví příběhy, uvádí příklady z praxe a samozřejmě poskytuje odborné vedení.

Tentokrát se budeme věnovat tématu: 

Co pomáhá, když míváme pocit, že dáváme víc, než dostáváme

Absolventky a absolventi jejích seminářů často hovoří o pocitech úlevy, zklidnění a přílivu nové energie, které během setkání i po nich zažívají. Paní Karla k tomu říká: "Je důležité, abychom se svými starostmi nezůstávali sami. Již jen to, že i mnozí další kolegové prožívají obdobné situace a nějak se s nimi pokouší vyrovnat, může být velmi inspirativní až „terapeutické“. Tak proč to nevyzkoušet." 

ONLINE SEMINÁŘ

Seminář proběhne online  v prostředí Google Meet, není třeba nic stahovat, nic instalovat, prostředí je velmi intuitivní a v češtině. Před seminářem obdržíte odkaz na seminář, který Vás vyzve, abyste se přihlásili pod svým Google (nebo účtem na Gmailu). Je to opravdu jednoduché, ale jsme připraveni Vám se vším pomoci.

Abychom zachovali co nejvíce interaktivní charakter semináře, připojte se prosím z počítače, který má mikrofon kameru, děkujeme.

ÚČASTNÍCI ŘEKLI O SEMINÁŘÍCH LEKTORKY:

  • Velmi přínosné v profesionálním i osobním životě!

  • Uvědomila jsem si, že proces komunikce je v našich rukou (v rukou pedagoga), nikoliv rodičů. Já vedu rozhovor. Na mně závisí, jak bude rozhovor vypadat.

  • Moc jsem nevěděla, že vlastně všechno souvisí se mnou a mým stavem - nejde o toho druhého, ale jen o moje momentální rozpoložení.

  • Nevěděla jsem, co přinese dnešní den a s jakou příjemnou, sympatickou paní lektorkou se dnes poznám a jaký přínos bude mít pro mou práci vedoucí vychovatelky. Uvědomila jsem si, že situace, které řeším, musím umět výstižně pojmenovat a možná i vhodněji řešit.

  • Děkuji za seminář, který mě zase o hodně posunul dál. Přineslo mi to vše a ještě něco navíc. Děkuji!
  • Interaktivní seminář, způsob vedení semináře - velmi přínosné, profesionálně vedené.

LEKTORKA

Karla MaříkováKarla Maříková 

Je supervizorkou a koučkou, lektorkou psychosociálních dovedností a systemickou terapeutkou. Vede své semináře a workshopy originálním způsobem, v němž se propojuje kreativita, humor a empatie s vysokou odbornou erudicí i mnohaletými praktickými zkušenostmi. Efektivitu setkání umocňuje aktivizující, sebezkušenostní pojetí semináře a přístup lektorky, která kromě facilitace zajišťuje potřebnou vyváženost poměru prožitkové složky a odborné náplně programu.
 

Zpět na kalendář akcíSouvisející


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20