Efektivní hodnocení pedagogických pracovníků

Místo konání akce: Praha (centrum)
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 1 900,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 19.04.2018 od 11:00 do 15:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky

Vybudovat funkční tým pedagogických pracovníků je běh na dlouhou trať, který se neobejde bez průběžného mapování zpětné vazby a hodnocení podávaných výkonů jednotlivých členů týmu. Tento seminář vám představí, které všechny oblasti mohou být zahrnuty do hodnocení, jak správně tuto zpětnou vazbu získat a jak nakládat s výsledky.

Program

  • Účastníci si osvojí dovednosti hodnocení pedagogických pracovníků škol a školských zařízení, a to na základě představení základních teoretických dovedností a jejich následného převedení na praktické dovednosti, které jsou aplikovatelné v každodenní činnosti vedoucích pracovníků (ředitelů a zástupců) škol a školských zařízení.
  • ​Lektorka nabídne praktické návody s příslušnými formuláři, které mohou účastníci okamžitě využít.
  • V průběhu semináře budou uplatňovány různé výukové metody (výklad, skupinová práce, brainstorming, diskuze, hraní rolí), účast na semináři tak bude aktivní a bude vycházet z dosavadních zkušeností z řídící praxe.

Napsali o semináři

  • Získala jsem mnoho podnětů a návodů jak a za co hodnotit práci pedagogů. Určitě většinu z doporučení semináře použijeme.
  • Velmi zdařilý seminář. Inspirace k další práci. Vynikající lektorka. Dobrá organizace semináře.
  • Různé dotazníky a šetření mohou být pro mou práci užitečné, pokud jsou stručné a promyšlené. Některé rozhodně zavedu do praxe, je to průkazné a přehledné.
  • Dostali jsme spoustu praktických formulářů, nemusím je vymýšlet.
  • Nejvíce mě potěšil lidský přístup lektorky a její bohaté zkušenosti z praxe. 

Lektorka

Irena TrojanováIrena Trojanová

Je ředitelkou ZŠ v Praze, vyučuje v Centru školského managementu PedF UK v Praze, dlouhodobě se zaměřuje na vedení lidí ve školách a školských zařízeních.

http://www.irenatrojanova.cz/

Akreditace

Školení je akreditováno MŠMT.

Sleva

Ve dvou se to lépe táhne, viďte! A co teprve ve třech! Proto nabízíme 10% slevu pro 2. přihlášeného účastníka či účastnici ze stejné školy a 20% slevu pro 3. a další účastníky.

Stačí do poznámky při registraci napsat, že jste další účastník ze stejné školy a my Vám připravíme fakturu zohledňující slevu (automaticky vygenerovanou fakturu na plnou částku budete ignorovat).

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20