Efektivní hodnocení pedagogických pracovníků

Místo konání akce: Klimentská 50, Praha 1 (vchod z Helmovy ulice)
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 1 900,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 14.12.2017 od 11:00 do 15:00

Vybudovat funkční tým pedagogických pracovníků je běh na dlouhou trať, který se neobejde bez průběžného mapování zpětné vazby a hodnocení podávaných výkonů jednotlivých členů týmu. Tento seminář vám představí, které všechny oblasti mohou být zahrnuty do hodnocení, jak správně tuto zpětnou vazbu získat a jak nakládat s výsledky.

Program

  • Účastníci si osvojí dovednosti hodnocení pedagogických pracovníků škol a školských zařízení, a to na základě představení základních teoretických dovedností a jejich následného převedení na praktické dovednosti, které jsou aplikovatelné v každodenní činnosti vedoucích pracovníků (ředitelů a zástupců) škol a školských zařízení.
  • ​Lektorka nabídne praktické návody s příslušnými formuláři, které mohou účastníci okamžitě využít.
  • V průběhu semináře budou uplatňovány různé výukové metody (výklad, skupinová práce, brainstorming, diskuze, hraní rolí), účast na semináři tak bude aktivní a bude vycházet z dosavadních zkušeností z řídící praxe.

Napsali o semináři

  • Získala jsem mnoho podnětů a návodů jak a za co hodnotit práci pedagogů. Určitě většinu z doporučení semináře použijeme.
  • Velmi zdařilý seminář. Inspirace k další práci. Vynikající lektorka. Dobrá organizace semináře.
  • Různé dotazníky a šetření mohou být pro mou práci užitečné, pokud jsou stručné a promyšlené. Některé rozhodně zavedu do praxe, je to průkazné a přehledné.
  • Dostali jsme spoustu praktických formulářů, nemusím je vymýšlet.
  • Nejvíce mě potěšil lidský přístup lektorky a její bohaté zkušenosti z praxe. 

Lektorka

Irena TrojanováIrena Trojanová

Je ředitelkou ZŠ v Praze, vyučuje v Centru školského managementu PedF UK v Praze, dlouhodobě se zaměřuje na vedení lidí ve školách a školských zařízeních.
 

Akreditace

Školení je akreditováno MŠMT.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání