Cyklus seminářů pro vedoucí pracovníky základních a středních škol

Místo konání akce: Praha (centrum)
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 7 000,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 27.09.2017 od 11:00 – 07.12.2017 do 15:00

Opět jsme pro Vás připravili cyklus seminářů pro vedoucí pracovníky základních a středních škol zaměřený na aktuální témata, se kterými se ve své praxi potýkáte. Cyklus je primárně koncipován jako ucelený seriál seminářů, na kterých se budete moci setkávat se špičkovými odborníky z oblasti školství a společně řešit, co školy trápí.

Každý seminář je akreditován zvlášť, můžete si tedy objednat celý cyklus seminářů za zvýhodněnou cenu, jednotlivé semináře pak může navštěvovat vždy jakákoli jedna osoba z Vaší školy.

Termíny a témata

27.9. Profesionální písemná komunikace - vizitka školy – moderní stylistika, nejčastější chyby, úředničina, základy typografie. Lektorka Jana Olchavová, 6 hodin.

10.10. Právní úskalí ve školství - ZŠ – expertka na školské právo Vám pomůže zorientovat se v nových vyhláškách, jejich výkladech, upozorní na nejčastější chyby. Samostatně pro ZŠ! Lektorka Monika Puškinová, 6 hodin.

17.10. Právní úskalí ve školství - SŠ – expertka na školské právo Vám pomůže zorientovat se v nových vyhláškách, jejich výkladech, upozorní na nejčastější chyby. Samostatně pro SŠ! Lektorka Monika Puškinová, 6 hodin.

2.11. Personalistika na základních a středních školách – age managenent, hledání zaměstnanců, nefinanční motivace apod. Lektorka Irena Trojanová, 6 hodin.

16.11. Efektivní hodnocení pedagogických pracovníků – jak správně nastavit hodnoticí kritéria a budovat fungující pedagogický tým. Lektorka Irena Trojanová, 6 hodin.

7.12. Koučing a mentoring ve školské praxi – principy, výhody i úskalí mentoringu a koučingu ve školském prostředí. Lektorka Monika Kulová Skokanová, 6 hodin.

Všechna školení jsou akreditovaná MŠMT.

Místo konání

Praha

Cena

Cena za všech 5 seminářů je 7.000,- Kč, jednotlivých seminářů se může zúčastnit kterákoli 1 osoba z Vaší školy. Na zvýhodněnou cenu za všech 5 seminářů již nelze uplatnit další množstevní slevu pro více účastníků z jedné školy.

V případě volných kapacit je možné se přihlásit také pouze na jednotlivé semináře. Cena každého semináře zakoupeného jednotlivě je 1.900,- Kč

V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení a všechny potřebné materiály.

Na celý cyklus se přihlaste nejpozději 26. září, to je den před termínem prvního semináře.
Na jednotlivé semináře se můžete hlásit průběžně.

Jak se můžete přihlásit

Pokud se chcete přihlásit na celý cyklus školení, vyplňte prosím přihlášku níže na této stránce.
Pokud máte zájem pouze o vybrané semináře, přihlašujte se pomocí registračního formuláře u každého zvoleného semináře.

Lektorky

Monika Puškinová

Odbornice na školské právo, působila jako zástupkyně ředitele, věnuje se právnímu poradenství pro školy.

Irena Trojanová

Je ředitelkou ZŠ v Praze, vyučuje v Centru školského managementu PedF UK v Praze, dlouhodobě se zaměřuje na vedení lidí ve školách a školských zařízeních.

Jana Olchavová

Učitelka češtiny, obchodní korespondence, administrativních předmětů na středních školách, lektorka pravopisu a stylistiky, autorka učebních a metodických textů. Provádí audity písemné komunikace v řadě státních i soukromých institucí.

Monika Kulová Skokanová

Je pedagožkou, certifikovanou koučkou, akreditovanou lektorkou seberozvojových seminářů a poradkyní pro oblast výchovy, mezilidských vztahů a vzdělávní.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání