Cyklus seminářů pro vedoucí pracovníky mateřských škol

Místo konání akce: Praha (centrum)
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 7 000,- Kč vč. DPH
Termín konání akce: 26.09.2017 od 11:00 – 14.12.2017 do 15:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky

Opět jsme pro Vás připravili cyklus seminářů pro vedoucí pracovníky mateřských škol zaměřený na aktuální témata, se kterými se ve své praxi potýkáte. Cyklus je primárně koncipován jako ucelený seriál seminářů, na kterých se budete moci setkávat se špičkovými odborníky z oblasti školství a společně řešit, co mateřské školy trápí.

Každý seminář je akreditován zvlášť, můžete si tedy objednat celý cyklus seminářů za zvýhodněnou cenu, jednotlivé semináře pak může navštěvovat vždy jakákoli jedna osoba z Vaší školy.

Termíny a témata

26.9., 10:00-15:00 Právní úskalí ve školství – expertka na školské právo Vám pomůže zorientovat se v nových vyhláškách, jejich výkladech, upozorní na nejčastější chyby. Lektorka Monika Puškinová, 6 hodin.

19.10., 11:00-15:00 Koučing a mentoring ve školské praxi – principy, výhody i úskalí mentoringu a koučingu ve školském prostředí. Lektorka Monika Kulová Skokanová, 6 hodin.

9.11., 11:00-15:00 Personalistika v mateřských školách – age managenent, hledání zaměstnanců, nefinanční motivace apod. Lektorka Irena Trojanová, 6 hodin.

30.11., 11:00-15:00 Profesionální písemná komunikace - vizitka školy – moderní stylistika, nejčastější chyby, úředničina, základy typografie. Lektorka Jana Olchavová, 6 hodin.

14.12., 11:00-15:00 Efektivní hodnocení pedagogických pracovníků – jak správně nastavit hodnoticí kritéria a budovat fungující pedagogický tým. Lektorka Irena Trojanová, 6 hodin.

Všechna školení jsou akreditovaná MŠMT.

Místo konání

Praha

Cena

Cena za všech 5 seminářů je 7.000,- Kč, jednotlivých seminářů se může zúčastnit kterákoli 1 osoba z Vaší školy. Na zvýhodněnou cenu za všech 5 seminářů již nelze uplatnit další množstevní slevu pro více účastníků z jedné školy.

V případě volných kapacit je možné se přihlásit také pouze na jednotlivé semináře. Cena každého semináře zakoupeného jednotlivě je 1.900,- Kč

V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení a všechny potřebné materiály.

Na celý cyklus se přihlaste nejpozději 25. září, to je den před termínem prvního semináře.
Na jednotlivé semináře se můžete hlásit průběžně.

Jak se můžete přihlásit

Pokud se chcete přihlásit na celý cyklus školení, vyplňte prosím přihlášku níže na této stránce.
Pokud máte zájem pouze o vybrané semináře, přihlašujte se pomocí registračního formuláře u každého zvoleného semináře.

Lektorky

Monika Puškinová

Odbornice na školské právo, působila jako zástupkyně ředitele, věnuje se právnímu poradenství pro školy.

Irena Trojanová

Je ředitelkou ZŠ v Praze, vyučuje v Centru školského managementu PedF UK v Praze, dlouhodobě se zaměřuje na vedení lidí ve školách a školských zařízeních.

Jana Olchavová

Učitelka češtiny, obchodní korespondence, administrativních předmětů na středních školách, lektorka pravopisu a stylistiky, autorka učebních a metodických textů. Provádí audity písemné komunikace v řadě státních i soukromých institucí.

Monika Kulová Skokanová

Je pedagožkou, certifikovanou koučkou, akreditovanou lektorkou seberozvojových seminářů a poradkyní pro oblast výchovy, mezilidských vztahů a vzdělávní.

 

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.


Související


Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20