Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců

Místo konání akce: Praha, Café Neustadt
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 2 500,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 24.02.2015 od 10:00 – 24.02.2015 do 14:00

Lektorka nabídne komplexní přehled činností v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců ve firmě. 

Řeší adaptaci nových zaměstnanců, a to jak osob s praxí, tak absolventů škol. Ukáže, jak ve vazbě na cíle a strategii společnosti připravit plán vzdělávání pro jednotlivé zaměstnance podle kompetencí požadovaných pro dané pracovní místo. Ukáže, jak hodnotit efektivitu vzdělávání – jak stanovit kritéria přínosu vzdělávání pro každého jedince a současně i pro firmu, a také jak hodnotit a sledovat, zda bylo dosaženo stanovených cílů.

V přímé návaznosti na hodnocení zaměstnanců pomůže vybrat zaměstnance s potenciálem pro další rozvoj, připravit pro ně optimální plán osobního rozvoje a řídit jejich kariérový růst. 

Program

  • Noví zaměstnanci - adaptační plán
  • Stanovení potřebných kompetencí pro dané pracovní místo
  • Bilance kompetencí
  • Plán vzdělávání
  • Hodnocení přínosu vzdělávání
  • Výběr perspektivních zaměstnanců
  • Plán osobního rozvoje
  • Vyhodnocení individuálního rozvoje

Lektorka

Denisa NeuwirthováDenisa Neuwirthová

Pracovala v různých manažerských pozicích v oblasti lidských zdrojů. Ve společnosti Dalkia Česká republika odpovídala mj. za vzdělávání a rozvoj zaměstnanců Dalkie a jejích dceřiných společností, vedla ostravskou pobočku Institutu environmentálních služeb, který jako dceřiná společnost skupiny Veolia Environnement zajišťuje vzdělávání a rozvoj zaměstnanců skupiny Veolia a Dalkia v České republice. Byla členkou výboru Klubu personalistů ČR a jeho Moravskoslezské regionální sekce. Působí jako lektorka a konzultantka v oblasti řízení lidských zdrojů.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání