Řím v létě

Místo konání akce: Řím
Typ akce: Dílna
Cena za osobu: 10 200,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 31.07.2016 – 06.08.2016

Fotit - zažít léto - jógovat v Římě

Uvidět Řím v létě očima fotografa, dopřát tělu jógu na zahradě a u moře, kochat se krásami nesmrtelného města. Oddat se laskavé péči průvodce a lektorky, to je program, který Vás čeká v letním Římě.

Na co se můžete těšit

  • Tři celodenní prohlídky Říma s průvodcem, fotografem a filmařem Jakubem Taberym. Natočil o Římu dokument, zná ty nejhezčí pohledy na město a ví, kde je dobrá kávička.
  • Deset hodin protahovací jógy na zahradě a jednou také na pláži u moře. Karimatky a deky Vám půjčíme.
  • Výlet do hitorického areálu Ostia na břehu Tyrhénského moře.
  • Protáhnete si tělo na soukromé střeše mezi Pantheonem a Kapitolem a v obrovské soukromé zahradě v centru Říma, kde budete moci kdykoli piknikovat, popíjet víno či jen lenošit.

Ubytování a stravování

Ubytování v centru města vás uchrání od poledního tepla.

Prostorné 2 a 3lůžkové pokoje s koupelnou a WC, pro 3 pokoje společná plně vybavená kuchyň a jídelna, k dispozici pračka.

Do půl km od bydlení jsou supermarkety, kde si denně až do večera můžete koupit jídlo (třeba u Porta Portese nebo na Viale di Trastevere). Na pokojích budete mít po svém příjezdu od nás nápoj a pečivo.

A do kostela se slavnou Berniniho sochou nebudete mít víc než 100 m.

Chcete si prodloužit pobyt o noc na neděli 6. 8.?

Napište nám to prosím do poznámky, cena se zvýší o 1 000 Kč.

Doprava

Individuální. Pokud máte zájem o letenky, dejte nám včas zprávu, poradíme, pomůžeme. Dopravu z letiště na místo konání zajistíme zdarma. Pojedete-li autem, poradíme, kde můžete zdarma parkovat.

Napište nám prosím do poznámky, jakou dopravu máte v úmyslu volit, pošleme Vám podrobné informace o parkování, způsobu dopravy z letiště apod. 

Lektorský tým

Dita Fuchsová

Dita Fuchsová

Akreditovaná lektorka jógy, autorka knih o využití jógových technik v běžném životě (Vybalancovaně a Ženin nejlepší přítel).

Dita Fuchsová

Jakub Tabery

Reklamní a umělecký fotograf, režisér a kameraman. Aktuálně fotí módu pro Mall.cz a bedekr pro Státní fond životního prostředí. Autor dokumentu ČT Na cestě po Římě. 

 

Zpět na kalendář akcí

« Zpět na kalendář akcí


Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání