Od pramene

Místo konání akce: Praha, Emauzský klášter
Typ akce: Konference
Cena za osobu: 1 000,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 10.10.2014 od 10:00 do 15:00

Změna programu

Jiřinku Prekopovou kvůli nečekané zdravotní indispozici nahradí její dlouholetá žačka, která byla u zrodu programu Jiřiny Prekopové - Škola lásky v rodině - Zuzana Veverková.

Program

Od pramene? Přímo od zdroje, čisté, nezkalené, nefiltrované dalším a dalším převyprávěním, autentické...

Ivana Málková - Devět darů dětem

10.00-12.00

Spoluzakladatelka první soukromé základní školy Školy Hrou, která jako jedna z prvních v republice zavedla do výuky moderní trendy - projektové vyučování, kritické myšlení, individuální a osobní přístup k dětem, rodičům i pedagogům, ranní sdílení v kruhu, integrace dětí s handicapem, osobnostní rozvoj dětí i pedagogů.

Ivana Málková nabídne devět modelů, které Vám pomohou dosáhnout ve škole bezpečné a tvůrčí prostředí, které je pro výchovu a vzdělávání nezbytné.

Občerstvení

12.00-13.00

Zuzana Veverková - O láskyplnosti a o mé zkušenosti s Jiřinkou a jejím učením

13.00-15.00

Nejsilnější energie, kterou máme k dispozici, je láska. S touto energii můžeme být (jsme) tvůrci naší společné reality, a to nejen v rodině, ale i ve školách, školkách, na pracovišti, v dopravním prostředku, na ulici, kdekoli…

Přednášející

Ivana Málková

Významná pedagožka, zakladatelka, učitelka, ředitelka a majitelka soukromé základní školy. Věnuje se supervizi a dalšímu vzdělávání pedagogů, mentoringu ve školách podporovaných Open Society Fund, spolupracuje s EDUin na projektu Chci učit.

Zuzana Veverková

Dlouholetá žačka světoznámé dětské psycholožky Jiřiny Prekopové. Absolvovala výcvik v terapii pevným objetím J. Prekopové a byla u zrodu programu J. Prekopové - Škola lásky v rodině, jehož je lektorkou. Absolventka pilotního kurzu Jdeme společně - trénink lektorů pro posílení kompetencí pomáhajících profesí, které pracují s malými dětmi. Vyučuje na VŠ.

Akreditace

Akreditováno MŠMT pod číslem 17483/2014-1-514.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání