Konstelace - předvánoční úklid v srdci

Místo konání akce: Praha, AKTIP, Perucká 23
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 650,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 12.12.2014 od 15:00 do 21:00
Akreditace MŠMT v rámci DVPP: ano i ne, viz sekce Často kladené otázky

Program

V předvánočním čase bilancujeme – vztahy, finance, zdraví. A spřádáme plány do dalšího období. Máte pocit, že byste chtěli dát ještě v tomto roce něco do pořádku? Konstelace nám mohou pomoci s předvánočním úklidem v našem srdci tak z trochu jiného úhlu pohledu, než jsme zvyklí. Umožňují nám dívat se na naše obtíže a životní programy prostřednictvím vnitřních obrazů. Díky nim objevujeme zákonitosti, které ovlivňují naše jednání a kvalitu života, aniž jsme si toho vědomi. Dostaneme-li tyto obrazy do vědomí, můžeme měnit sebe i dění kolem nás.

Každý člověk je vnímán jako součást mnoha systémů (rodina, školy, zaměstnání, společenství…). Systemický přístup přináší pochopení, soucit, úctu, respekt, úlevu, vylaďuje vztahy. Mluví s námi řečí srdce – pravdivě a laskavě. A takové naladění se nám ve vánočním čase může hodit.

Nabízím možnost společného objevování toho, co chce být viděno. Setkání je otevřené i těm, kteří se s technikou ještě nepotkali.

Lektorka

Ivana MálkováIvana Málková

Významná pedagožka, zakladatelka, učitelka, ředitelka a majitelka soukromé základní školy. Věnuje se supervizi a dalšímu vzdělávání pedagogů, mentoringu ve školách podporovaných Open Society Fund, spolupracuje s EDUin na projektu Chci učit, můžete ji vidět také v projektu Vši ve škole.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

Vyhledávání

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20