Konstelace - předvánoční úklid v srdci

Místo konání akce: Praha, AKTIP, Perucká 23
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 650,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 12.12.2014 od 15:00 do 21:00

Program

V předvánočním čase bilancujeme – vztahy, finance, zdraví. A spřádáme plány do dalšího období. Máte pocit, že byste chtěli dát ještě v tomto roce něco do pořádku? Konstelace nám mohou pomoci s předvánočním úklidem v našem srdci tak z trochu jiného úhlu pohledu, než jsme zvyklí. Umožňují nám dívat se na naše obtíže a životní programy prostřednictvím vnitřních obrazů. Díky nim objevujeme zákonitosti, které ovlivňují naše jednání a kvalitu života, aniž jsme si toho vědomi. Dostaneme-li tyto obrazy do vědomí, můžeme měnit sebe i dění kolem nás.

Každý člověk je vnímán jako součást mnoha systémů (rodina, školy, zaměstnání, společenství…). Systemický přístup přináší pochopení, soucit, úctu, respekt, úlevu, vylaďuje vztahy. Mluví s námi řečí srdce – pravdivě a laskavě. A takové naladění se nám ve vánočním čase může hodit.

Nabízím možnost společného objevování toho, co chce být viděno. Setkání je otevřené i těm, kteří se s technikou ještě nepotkali.

Lektorka

Ivana MálkováIvana Málková

Významná pedagožka, zakladatelka, učitelka, ředitelka a majitelka soukromé základní školy. Věnuje se supervizi a dalšímu vzdělávání pedagogů, mentoringu ve školách podporovaných Open Society Fund, spolupracuje s EDUin na projektu Chci učit, můžete ji vidět také v projektu Vši ve škole.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání