Rodiče a děti

Místo konání akce: Praha, OA Heroldovy sady
Typ akce: Seminář
Cena za osobu: 1 000,- Kč
Mapa: zobrazit mapu
Termín konání akce: 15.04.2015 od 16:00 do 18:00

Přednáška Františka Koukolíka o tom, jak lépe pochopit děti, jejich citový život, poznávání, paměť, vývoj jejich jazyka, řeči, číselného smyslu. O tom, jak děti nepoškodit na dlouhou dobu nebo na celý život, jak jim vědomě nebo nevědomě neublížit. O tom, jak si v sobě neseme dědictví starší než 600 milionů let.

Přednáší

František KoukolíkFrantišek Koukolík

Neuropatolog, spisovatel, publicista, popularizátor vědy, propagátor kritického myšlení. Autor knih Odlišné dítě, Vzpoura deprivantů, Základy stupidologie, Zlo na každý den, Jak si lidé hrají, Mocenská posedlost, autor televizních esejů Jádro a mnoha dalších.

Akreditace

Školení je akreditováno MŠMT pod číslem 38763/2014-1-974.

Zpět na kalendář akcí

Je nám líto, již jsou všechny volné kapacity obsazeny.

Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání