Jaké školení pro Vás umíme uspořádat?

Základní škola PR

Typ akce: Dílna
Termín konání akce: Otevřený termín

Chcete, aby se veřejnost dověděla o Vašem projektu, a nevíte, jak na to? Zavazují Vás ke zveřejňování akcí podmínky dotací EU? Nevíte, jak a o čem jednat s různými agenturami, které nabízejí PR služby? Připravili jsme pro Vás Základní školu PR.

Program

  • Provedeme Vás oborem a naučíme Vás základní dovednosti, které v tomto novém oboru platí:
    • "vyjmenovaná slova"
    • "násobilku"
    • "základní vzorečky"
  • Co můžete očekávat od médií

Lektorka

Dita Fuchsová

Dita Fuchsová

Zajišťovala PR pro ministerstvo, finanční skupinu i nadaci. Pracovala jako moderátorka publicistických pořadů v České televizi, jako tisková mluvčí na Ministerstvu kultury získala titul Mluvčí roku, ve finanční skupině PPF byla ředitelkou komunikace, má zkušenosti s personálním poradenstvím manažerů a politiků, s moderováním konferencí a s prací v soukromých i veřejnoprávních médiích. 

Zpět na kalendář akcí


Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání