Počítačová gramotnost

Tato školení a semináře jsme již v minulosti realizovali.

Rádi byste některé z nich realizovali u Vás ve škole pro sborovnu? Napište nám, zajistíme školení na Vašem pracovišti.

Nevyhovuje Vám termín, na který jsme školení připravili, nebo jste nenašli téma, o které máte zájem? Napište nám, najdeme řešení.

Semináře jsou akreditovány MŠMT v rámci DVPP (není-li uvedeno jinak).

Excel nekouše

Cítíte, že byste se už konečně měli naučit pracovat s Excelem, ale pořád to odkládáte? Pojďme to společně napravit teď hned!
Michaela Řeháková, 8 vyučovacích hodin

Počítač nekouše - aneb efektivní práce s počítačem

Seminář pro všechny, kdo sice s počítačem a internetem pracují, ale občas mají pocit, že počítač vládne jim, a ne naopak. Seminář, na kterém se v přátelském prostředí bez stresu a bez ostychu můžete zeptat na všechno ohledně počítačů, se vším Vám trpělivě poradíme. 
Hynek Olchava, 8 vyučovacích hodin

Jak na online kvízy a dotazníky

Umět připravit online dotazník nebo samovyhodnocovací kvíz je snadnější, než jste si možná mysleli. Ukážeme Vám krok po kroku, jak na to, sami si prakticky vyzkoušíte, ve kterém prostředí se Vám pracuje lépe, a budete schopni poradit svým studentům při jejich práci na ročníkových projektech apod.
Dita Olchavová, 6 vyučovacích hodin

Moderní administrační a komunikační systémy

Umíte personalizovat oslovení, sdílet dokumenty a kalendáře, poslat velký soubor fotografií nebo jedním klikem odeslat několik tisíc e-mailů? Měli byste...
Dita Olchavová
, 6 vyučovacích hodin

Počítač ve výuce ekonomiky

Vyzkoušejte si pod vedením renomovaného učitele a autora učebnic, jak efektivně využívat při výuce ekonomiky elektronická média a jejich aplikace. 
Petr Klínský, 6 vyučovacích hodin


Aktuální informace

Aktuální informace k našim seminářům

Semináře v termínu březen - květen 2020

Postupně se všem registrovaným ozýváme a nabízíme nové termíny. Pokud jsme se Vám zatím neozvali nebo už se nemůžete dočkat, napište/zavolejte nám, pro naprostou většinu seminářů již máme náhradní termín.

Červen 2020

Aby se seminářů mohli zúčastnit i ti, pro které bude velmi náročné se uvolnit ze školy kvůli znovuzahájení prezenční výuky, maturitám, přijímačkám apod., přesunuli jsme semináře na víkendové termíny. Účastníkům, kteří jsou již na červnové semináře registrovaní, se také v nejbližších dnech ozveme.

Srpen 2020 a dále

Pevně věříme, že od léta dále již všechna školení proběhnou v těch termínech, jak je postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách. Můžete si zde již nyní rezervovat místo, fakturu je možné zaplatit, až se seminář přiblíží a bude jisté, že se seminář uskuteční.

Děkujeme za trpělivost a opravdu moc se těšíme zase na viděnou v opravdickém offline 3D světě! ;-)

Facebook

Sledujte novinky a zajímavosti ze zákulisí našich seminářů i na FB

Kontakt

Jana Olchavová

Jana Olchavová

jana@olchavova.cz
+420 602 87 17 87

 

Dita Olchavová

Dita Olchavová

dita@olchavova.cz
+420 773 27 03 20


 


 

Vyhledávání